שיפוץ משרדים

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם:

בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

משרד: 03-5295790

פקס: 03-7326974

Office@nirvered.com

שיפוץ משרדים - חללי עבודה מעוצבים

המשרד מהווה חלק משמעותי מחיי היומיום שלנו. במציאות בה מרביתנו מבלים את רוב שעות היום במשרד, השאלה המתבקשת היא כיצד נוכל ליצור תחושה ביתית ונעימה במקום שהפך להיות הבית השני שלנו? מטבע הדברים, יצירת סביבת עבודה נוחה תתמוך בתפוקת העובדים ולא מן הנמנע לומר, שתכנון ובניית משרדים נכון הוא פלטפורמה להצלחת החברה. כיום, משרדי החברה מהווים רושם ראשוני ואת כרטיס הביקור של החברה.

הנראות משחקת תפקיד משמעותי בתדמית החברה מול עובדיה ולקוחותיה. כך תחושת השייכות לחברה הדוגלת בטיפוח סביבת העבודה ניכרת ביחס העובד למקום עבודתו, ולקוחות מבקשים להשתייך למקום זה. אם בעבר מישהו חשב שתכנון ובניית ושיפוץ משרדים הינו "טרנד" אופנתי בר-חלוף, הרי שכיום הדבר הפך לדרך קבע וחברות קטנות כגדולות משקיעות בתכנון ובניית משרדיהם כחלק בלתי נפרד ממיתוג החברה.

השלבים העיקריים בשיפוץ משרדים

בבואנו לשפץ משרדים, ראשית עלינו בחברת ניר ורד להבין מהי מטרתכם? האם רכשתם משרד לשימוש עצמי או שמא המשרד מיועד להשכרה? שנית, עלינו להבין מהו אופי השיפוץ; הם מדובר על משרד קיים או דווקא משרד חדש ברמת מעטפת? בהתאם לצרכים שלכם, אנו ממליצים לכם להקדיש תשומת לב ולעשות סקר שוק מקיף ולבחור אדריכל/מעצב פנים וקבלן המתמחים בתכנון וביצוע משרדים. שיפוץ משרדים הוא עסק לא פשוט אולם באמצעות תכנון תהליך השיפוץ באופן מושכל ומתוך מחשבה לטווח הארוך, ניתן לבצע אותו ביעילות בעזרת בעלי המקצוע הנכונים שיבטיחו חוויית שיפוץ ובניה של משרדים באופן שיהיה לשביעות רצונכם.

בדרך כלל, אם המקרה הוא שיפוץ קטן, ייתכן ולא תדרשו כלל באדריכל או במעצב ותוכלו לקבל מענה משיפוצניק מומלץ שיכול לסיים את העבודה במספר ימי עבודה ספורים. אולם, אם מדובר בשיפוץ של משרדים שהם ברמת מעטפת, בחירת אדריכל המתמחה בתכנון משרדים עשויה לחסוך לכם הוצאות כספיות גדולות ובעיות עתידיות עקב תכנון לקוי. אותו הדבר באשר לבחירת קבלן השיפוצים/קבלן עבודות הגמר אשר יבטיח ביצוע של התכניות האדריכליות באופן מושלם וטיפול מול חברת הניהול של הבניין והרשויות לצורך קבלת אישור איכלוס.
ננסה לתת לכם מספר טיפים חשובים שיכולים לעזור לכם בתהליך קבלת ההחלטות שיוביל בסופו של יום לשיפוץ מוצלח.

שיפוץ משרדים - שלב התכנון

לא תמיד אנו מודעים לחשיבות תהליך התכנון עליו מופקד האדריכל או מעצב הפנים עבור משרדים. מרביתנו מכירים חבר של או שכן של או קרוב משפחה שהוא מעצב פנים ותכנן בתים ודירות, וסומכים את ידנו שלא תהיה בעיה. אלא שתכנון ושיפוץ משרדים הינם נישה בפני עצמה ומחייבת ידע וניסיון כיוון שכל החשיבה שונה מיסודה בין בתים ובין משרדים. הדרך הפשוטה ביותר להסביר את החשיבות בבחירת בעלי מקצוע שמשרדים זו המומחיות שלהם, היא על דרך משל של רופא וחולה. כאשר כואבת לנו הרגל, אנו לא פונים לכל רופא, אלא לאורתופד שרגליים זו המומחיות שלו. אותו הדבר כאן. פנו אל מומחי תכנון ובניית משרדים.

משרדים הם נישה בפני עצמה ועל כן, חשוב לבצע תכנון מוקפד מתוך תפיסה והבנה של המערכות המצריכות תכנון של יועצים דוגמת יועץ אקוסטיקה ותקשורת. הסיבה לכך, הינה שרעשי רקע של עובדים עשויים לפגוע בפרודוקטיביות שלהם וביכולת לקדם תהליכי עבודה. כדי להימנע ממצבים אלה, לרוב, בחדרי משרדים תותקן תקרה אקוסטית ואלמנטים סופגי קול בקירות וכדי למנוע מעבר של קול בין החדרים, הקירות עצמם יבוצעו מגבס עם חומר בידוד משופר. גם נושא התקשורת במשרד, יאפשר למשרד לתפקד ביעילות וללא תקלות כדי שהמשרד שלך יתעסק בעבודה ולא בפתרון תקלות טכניות; בין אם זה העברת שיחות בין שלוחות המשרד, הדפסות מכל עמדה וכלה ביישום מערכת שירות שיחות ועידה בחדר הישיבות שלך.

בנוסף, תכנון משרדים יעיל יתחשב בצרכי החברה ויתחשב בשינויים שיידרשו בעתיד; למשל, האם החברה צפויה לגדול בעתיד? זאת כדי שתתאפשר אופציה של חלוקה פנימית אחרת של מרחבי העבודה בחלל.

כמה זמן לוקח שיפוץ משרדים?

חלק בלתי נפרד במכלול השיקולים טרם תחילת תהליך השיפוץ, הוא מועד השיפוץ ומשך זמן השיפוץ.
מועד תחילת השיפוץ משמעותי לך כמעסיק מבחינת הפסד ימי עבודה של המשרד ושל עובדי החברה. בשיפוצים קטנים מרבית בעלי משרדים יעדיפו לשפץ במהלך חופשת חגים (חגי תשרי, חוה"מ סוכות, חוה"מ פסח וכיו"ב) שבה המשרדים עובדים במתכונת חלקית או אינם עובדים כלל. גם במצב דברים בו במהלך תקופת החגים השיפוצים טרם הסתיימו, אפשר לומר שימי השיפוץ הקריטיים הסתיימו כך שבמקרים רבים ניתן יהיה לחזור לפעילות משרדית שוטפת.

נקודה נוספת חשובה מבחינת מועד השיפוץ, היא העונה בה מתוכנן להתבצע השיפוץ. למשל, אם במשרדים מתוכנן לבצע מדה דקורטיבית, אזי שבמהלך עונת החורף הקרה, משך זמן ייבוש המדה אורך זמן רב יותר מאשר בעונות האחרות. או בהתחשב באופי המשרד ובפעילותו – אם המשרד הינו בינלאומי ומקיים פגישות רבות דווקא בעונת הקיץ, היינו ממליצים לשפץ דווקא בחורף.
מבחינת משך זמן השיפוץ , ניתן לומר שאם מדובר בשיפוץ ארוך וממושך, אזי שיידרש ממך לקחת בחשבון עלויות של המשך שכירות במקום הישן בהם המשרדים קיימים ועמידה בזמני הביצוע של הקבלן, תבטיח לך חסכון בדמי שכירות נוספים עד לתום תקופת השיפוץ וכניסה למשרדים החדשים.

שיפוץ משרדים מותאמים

אנו חיים היום בעידן של תחרות עסקית גדולה כמעט בכל תחום. כל עסק וחברה מחפשים את הדרכים הנכונות להעביר את המסרים שלהם. זה בא לידי ביטוי בבחירת מיקום למשרד, זה יבוא לידי ביטוי בתכנון ובניית ותכנון המשרד כפי שהטעם האישי והמשמעות של תכנון ובניית יבואו לידי ביטוי גם באתר האינטרנט של העסק, בפרופיל ובחזון שלהם ועוד.

תכנון ובניית משרדים הוא תחום בו החשיבה היא לא על מגורים במבנה אלא על התפקוד היום יומי של עובדים. יש חשיבה מעבר לקופסה ומעבר לחלל על פונקציונאליות, קשרים ויחסים בין עובדים. מהו הרושם שמבקשים לעשות על הלקוחות שמגיעים ואיך יתאפשר מצד אחד תכנון ובניית משרד מודרני, כולל ניצול של כל הטכנולוגיות היום יחד עם נוחות ותחושת בית, שהם כל כך חשובים הן לעובדים והן ללקוחות.

תכנון ובניית משרדים זו מומחיות המיוחדת לאלה שעוסקים בזה וצברו את הניסיון הנכון.

תכנון ובניית ותכנון משרדים - דגש על אנשי מקצוע מעולים

גמר הוא מילה רבת משמעות בכל מה שנוגע לתחום של תכנון משרדים, תכנון ובניית משרדים ותכנון ובניית חללי עבודה. האיכות והרושם שיתקבלו לא יהיו רק בקשר לסגנון התכנון ובניית, אלא גם לאיכות הביצוע לכן משרד אדריכלים או משרד שיש מאחוריו פרויקטים רבים של תכנון ובניית ותכנון משרדים, מביא כל פעם לפרויקט החדש שלו עוד ניסיון שהוא כל כך חשוב בהקשר של הבנת הצרכים של כל חברה וכיצד הם יתורגמו לתכנון ובניית פנים נכון לחברה ולעובדים גם מבחינה פונקציונלית וגם מבחינת מיתוג. תכנון ובניית משרדים מותאמים צריך להיעשות מתוך הבנת צרכי הלקוח ויצירת תנאי עבודה מותאמים לאופי החברה ולעובדיה. 

משרד אדריכלות משרדים מקצועי שם דגש על בנייה של משרדים רק עם בעלי המקצוע הטובים ביותר תוך שיתוף פעולה עם מתכננים, יועצים טכניים וספקים מהמובילים בשוק. זה נעשה גם בתכנון ותכנון ובניית וגם בפרויקט של שיפוץ משרדים. 

שיפוץ משרדים - לעצב את חיי העובדים שלכם

שעות העבודה הממוצעות שמעביר היום כל עובד במקום עבודתו הם כ-9 שעות. עובדי חברת ההייטק יכולים לגלוש גם ל-12 שעות ביום.

תארו לעצמכם אותם מבלים במקום לא נוח, לא נעים, לא מזמין עם אווירה לא מפרגנת, לא מייצרת מוטיבציה ואפילו כזו שגם עושה להם את החיים קשים. אין מספיק מרחב פרטי, מצד שני אין מספיק אינטראקציה עם עמיתים לעבודה. מצד שלישי המנכ"ל נמצא בקצה המסדרון, המטבח בקצה השני ואין בכלל פינת נשנוש ופטפוט על הדרך, שזה הדבר הכי אלמנטרי בכל משרד היום. 

שיפוץ משרדים, זה לא תכנון ובניית של חלל, זה תכנון ובניית של התנהגות אנשים בתוך החלל הזה והתכנון ובניית שלו יכתיב את אופי העבודה שלהם. הוא אמור לעשות להם את החיים יותר קלים ונעימים, יותר זמינות ונגישות לעובדים אחרים וגם תחושת בית. אם מבלים כל כך הרבה שעות במקום הזה, הכי חשוב שתהיה בו אווירה חמה ונעימה וזה כמובן בא לידי ביטוי גם בהחלטה של תכנון ובניית החלל. 

חברת ניר ור, קבלן מפתח מתמחה גם בתכנון ובניית משרדי הייטק, תכנון ובניית משרדי עורכי דין, מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ: 03-5295790