קבלן מפתח

קבלן מפתח – בנייה בראש שקט

כשאתם מתעניינים בדירה חדשה לרכישה או החלטתם על שיפוץ משרדים או בנייה של משרדים חדשים או גם תכנון ובניית משרדים חדש לחברה או לעסק, אתם יכולים לעבוד עצמאית, כלומר, לעבוד בזה שעות נוספות, לכתת רגליים, לחפש המלצות, לבדוק ולשכור את שירותם של בעלי המקצוע הנדרשים, לפקח על אדריכלות פנים, ועוד ספקי שירות, ולשלם לכל אחד בנפרד.

אתם יכולים גם להחליט שאתם מעדיפים ראש שקט, מעדיפים שמישהו שמבין בזה, שהוא בעל ניסיון וותק רב, שיעשה את העבודה עבורכם, במקצועיות באיכות ואחריות. במקרה כזה, אתם יכולים ואף מומלץ ביותר לקחת קבלן מפתח.

קבלן מפתח מה זה?

הביטוי קבלן מפתח מקורו במסירת המפתח לבית או משרד מושלם המוכן למעבר ולמגורים. קבלן המפתח הוא האיש שיבצע את כל עבודות הבנייה החל מתחילת התהליך ועד לסופו, כלומר גמר הבנייה ומסירת המפתח:

  • קבלן המפתח יפעל מול האדריכל, מול הצוות ההנדסי ויקבל את תכניות העבודה לביצוע, הוא זה שירכז את התכניות ויבדוק התאמתן של כל התכניות לפרויקט העתיד להיבנות.
  • קבלן המפתח מכין את המגרש לבנייה, ובין היתר תפקידו כולל גם את התחומים הבאים: מדידות שונות, עבודות פינוי והריסה נדרשות, פינוי או מילוי עפר, בדיקת גישת כלים כבדים, וידוא אספקת חשמל ומים לאתר הבניה, ביצוע שילוט וגידור אתר הבנייה כנדרש.
  • קבלן מפתח יבצע את עבודות הבנייה החל משלב השלד ועד למסירת מפתח הבית ללקוח.
  • הקבלן אחראי לשכירת כוח אדם מיומן ומנוסה לביצוע כל עבודות הבנייה. הוא מעסיק  מטעמו מנהל שיפקח על איכות העבודה ועל לוח הזמנים. וכן יעמוד בזמן מהלך הבנייה בקשר עם האדריכל ויזמן אותו לאתר למעקב ולפיקוח שעליהם לבצע בשלבים השונים של התקדמות הבנייה.
  • קבלן המפתח אחראי על העסקת קבלני המשנה למערכות מיזוג האוויר, הנגרים, מרכיבי החלונות, מתקיני הפרקטים, וכדומה. הוא גם יספק לכם את כל הנדרש בנושא כלים סניטריים, ריצוף ועוד בעבודה צמודה עם הספקים המובילים של המוצרים הנדרשים.
  • קבלן המפתח יספק לכם פתרון כולל עבור כל הצרכים שלכם במהלך הבנייה.
  • קבלן מפתח הוא בעל פוליסת ביטוח המכסה את כל עבודות הבנייה המתרחשות באתר, ואף הלקוח עצמו, מכוסה על ידי הפוליסה של קבלן המפתח.

החיסכון העצום שאתם מרוויחים בעזרת קבלן מפתח הוא לאין ערוך בעל ערך כספי רב, עצם נוכחותו של קבלן המפתח תחסוך לכם את הצורך בהעסקת קבלנים נוספים, הוא הכתובת היחידה עבור כל בעיה כל צורך וכל דרישה במהלך הבנייה.

היכן ניתן להשיג קבלן מפתח?

היום ניתן בקלות וביעילות להשיג קבלן מפתח מומלץ. ללא הצורך לצאת מהבית, בלחיצת עכבר תוכלו לאתר באינטרנט חברה המתמחה בשירותי בניה ושיפוץ משרדים וגם מתן שירות של קבלן מפתח. ניתן להתרשם באתר החברה ממספר פרויקטים לדוגמא, מהמלצות וגם להתקשר ולקבל הצעת מחיר.

מהו השירות אותו מספק קבלן מפתח?

לאחר התקשרות עם קבלן מפתח השירות שתקבלו יכלול חיבור לאדריכל מומלץ והתחייבות לביצוע כל עבודות הבנייה ברמה גבוה באיכות חמרים ומקצועיות עד לגמר הפרויקט ומסירת המפתח כלומר הבית או המשרד המושלם המוכן למגורים או למעבר. בנוסף תקבלו אחריות מלאה על כל העבודות ומרכיביהן בבית. ובמסגרתה בשנה הראשונה יתבצעו עבודות בדק יסודיות לאבטחת הגימור והעבודה. בנוסף לכל אלה קבלן המפתח מתחייב מראש לשימוש בחמרים איכותיים, התקנת מערכות חכמות, וגם מתחייב לתקציב מוסכם וסגור מראש וגם לעמידה בלוח זמנים קבוע ומסודר שהוגדר כמטרת יעד, לפני תחילת העבודה.

מהם תפקידיו של קבלן מפתח?

מקור המושג "קבלן מפתח" היא במתן המפתח לבית או למשרד הגמור אחרי בנייה, שיפוץ ועוד. הוא זה אשר מנהל ומפקח אחר כל תהליך הבנייה מראשיתו ועד סופו. 

כאשר מדובר בעבודה של קבלן מפתח מול משרד אדריכלים או צוות הנדסי, הוא אמור לקבל מהם את תוכניות העבודה ולפעול לפיהן. הוא אמור לבדוק ולהתאים בין מה שנעשה בשטח לבין התוכניות של פרויקט הבנייה. בין השאר הוא אחראי על הפעולות הבאות: עבודות פינוי והריסה. מדידה. מילוי ופינוי עפר, בדיקת דרכי גישה לכלים כבדים. סידור אספקת חשמל ומים לאתר. גידור ושילוט אתר הבניה.

אם אתם רוצים לבנות בית או לעשות שיפוץ משרדים, הכתובת הראשונה היא קבלן מפתח אשר אמור לבצע את כל הבנייה החל מהשלד ועד מסירת המפתח ללקוח. 

האחריות של קבלן מפתח 

האחריות של קבלן מפתח היא לבצע את עבודות הבנייה באמצעות כוח אדם מקצועי ומנוסה שהוא מעסיק מטעמו. הוא אמור להגיע לאתר כל יום, לפקח על איכות העבודות המבוצעות, לנהל את לוח הזמנים ולפתור בעיות הצצות בשטח. הוא אמור בכל מהלך הבניה להיות בקשר רציף עם האדריכל והמהנדס ולדאוג לזמן אותם לאתר כדי שיראו ויפקחו מקרוב על הפרויקט. 

קבלן מפתח מעסיק מטעמו קבלני משנה כמו: נגרים, מתקיני פרקטים, מיזוג אוויר, מתקיני חלונות ודלתות, שרברבים , חשמלאים ועוד. 

הוא אמור לספק למבנה את המעטפת השלמה הכוללת גם ריצוף, כלים סניטריים וזאת אחרי בחינת מוצרים בשוק, התאמתם לדרישות הקיימות, השוואת מחירים ועוד.

ביטחון, אמינות, מקצועיות

העסקת קבלן מפתח, מטילה בעצם עליו את כל האחריות להעסקת אנשי מקצוע, ניהול הפרויקט ותהליך הבנייה. משום שיש עליו כל כך הרבה אחריות והשפעה על איכות ורמת הפרויקט, מומלץ לעבוד עם משרדי אדריכלים או הנדסה מובילים אשר מעסיקים קבלני מפתח מיומנים ואמינים.

לכל קבלן מפתח יש פוליסת ביטוח מתאימה, המכסה את הביטוח של העובדים באתר ואת כל סוגי העבודות המתבצעות בו. גם הלקוח מכוסה באמצעות הפוליסה של קבלן המפתח. 

קבלן מפתח ברמה גבוהה, הוא זה שמעסיק את קבלני המשנה הכי טובים בביצוע כל העבודות הנדרשות באתר. תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם, שיטות עבודה וניצול טכנולוגיות מתקדמות. עמידה בזמנים עד למסירת המפתח לידי הלקוח.

יש קבלן משנה המתמחה בתחום של שיפוץ משרדים, יש המתמחים בפרויקטים של דירות מגורים ויש העוסקים בשני התחומים. קבלן ביצוע הוא מי שאחראי על ביצוע כל העבודות בפרויקט. 

חברת ניר ורד מתמחה בתכנון ובניית משרדי הייטק, משרדי עורכי דין ועוד, מוזמנים ליצור קשר לשיחת ייעוץ: 03-5295790