קבלן גמר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם:

בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

משרד: 03-5295790

פקס: 03-7326974

Office@nirvered.com

קבלן גמר כשמו כן הוא הוא קבלן אשר דואג לבצע את העבודות המוגמרות במסגרת תהליך הבנייה או השיפוצים. עבודתו של קבלן השיפוצים ייחודית מאוד, ולא כל קבלן המציע את שירותיו בשוק יכול להיקרא קבלן גמר. לפיכך, כאשר מתקרבים לסיום העבודה, חשוב לוודא כי אתם פונים לאיש המקצוע הנכון שיוביל אתכם בסופו של דבר לתוצאות המיוחלות שאתם מחכים להם. לפיכך, קחו את הזמן ובררו כמה שיותר פרטים על הקבלן שלכם.

עבודתו של קבלן גמר

קבלן גמר מקצועי מבצע מגוון רחב של עבודות שכדאי להכיר:

עבודות טיח שונות – עבודותיו של הקבלן כוללות עבודות טיח על כל סוגיו: מינרלי, דקורטיבי.
צביעה – הקבלן מבצע גם עבודות צביעה שונות על מנת להעניק לבניין מראה אסתטי.
ריצוף וחיפוי – ריצוף פנימי באמצעות אריחים שנבחרו על ידי הלקוח. הריצוף כולל חדרים כמו אמבטיה ומטבח, וכן מבנים חיצוניים כמו מרפסת חוץ או חצר.
אינסטלציה – תיקוני אינסטלציה, ביוב והתקנת הכלים הסניטריים.
איטום – קבלן עבודות גמר מבצע איטום לבניין, על מנת לוודא שהוא חסין מפני רעשים ונזקי רטיבות.
חשמל ותאורה – הקבלן אחראי גם על העברת נקודות חשמל ודואג לתאורה בבניין.
גגות והצללה – הקבלן מבצע איטום גגות, זיפות גגות, פתרונות הצללה לבניין ועוד.

קבלן גמר וקבלן מפתח

הקשר בין הקבלנים:

לאחר שהבנו את תפקידו של קבלן גמר, נתייחס רגע לתפקידיו של קבלן מפתח. קבלן מפתח הוא למעשה הקבלן שאחראי לקשר בין סוגים שונים של קבלנים. כך שכאשר מבצעים עבודות שונות, יודע הקבלן להפנות אתכם לאיר המקצוע הנכון. קבלן עבודות גמר הוא אחד מבין הקבלנים שאליהם מפנה אתכם קבלן המפתח. אם כי לעתים אתם תבחרו לשכור את שירותיו של קבלן גמר בכוחות עצמכם. על כל פנים, כאשר מדובר בעבודות מוגמרות כמו איטום, אינסטלציה או ריצוף זהו הקבלן הנכון עבורכם.

איך בוחרים קבלן גמר?

וכעת נעבור לשאלת השאלות – איך נדע לפנות לקבלן עבודות הגמר הנכון? ובכן, קיימים כמה פרמטרים שחשוב לבדוק בעת בחירת קבלן גמר. ראשית, חשוב להבין שבניגוד לקבלנים אחרים, קבלן עבודות גמר אחראי פחות על עבודות אסתטיות ויותר על עבודות פרקטיות. הוא זה שדואג שהבית שלכם יהיה חסין מפני טיפות הגשם בחורף, שהחשמל יזרום כראוי ושלא יהיו לכם בעיות באינסטלציה. לפיכך, כאשר אתם בוחנים את תיק העבודות של הקבלן, שימו לב יותר לרמת הביצוע והפרקטיקה ופחות לתכנון ובניית. שנית, כמו כל קבלן, גם קבלן עבודות גמר זקוק לרישיונות כדי לעבוד. מכיוון שלא חסרים שרלטנים בשוק, חשוב לבדוק שלקבלן שאתם פונים אליו יש רישיון. ולבסוף, חשוב לזכור שמאחורי כל קבלן בניין עומד אדם שנועד לעזור לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר. ולכן חשוב לבחור בקבלן המעניק לכם שירות אדיב. כך לא תהססו לשאול אותו שאלות ולפנות אליו בכל עת.

מתי כדאי לבצע את עבודות הגמר?

רבים תוהים מהו הזמן המתאים ביותר להזמין קבלן גמר כדי לבצע עבודות גמר. ובכן, היות שחלק מעבודתו של הקבלן כוללת עבודות איטום או אינסטלציה, מומלץ לפנות אליו לפני בוא החורף ולפני שיורדים הגשמים. כלומר, בתקופת הקיץ. כמובן, חשוב לוודא שאתם פונים לקבלן שיכול לעמוד בלוח הזמנים הצפוף כדי להספיק ולסיים את כל העבודות בזמן. עם זאת, קחו בחשבון שהקבלנים נתונים ללחץ רב בימי הקיץ, בשל הביקוש הרב לעבודות קבלנות. על כן, חשוב להיערך מראש לעיכובים.

מחפשים קבלן מפתח שיבצע עבודות גמר בקלות וביעילות? פנו עכשיו לחברת ניר ורד וקבלו את כל המידע הדרוש לכם.

ראו גם: שיפוץ משרדים | תכנון ובניית משרדים יוקרתי