תכנון ובניית משרד עורכי דין

בנימיני ושות’
משרד עורכי דין

בנימיני ושות' הינו משרד עורכי דין העוסק בתחום המיסים המייצג חברות ישראליות ורב לאומיות. המשרדים עוצבו בגוונים כחולים בהשראת קו הרקיע הנשקף מבעד לחלונות במגדל הארבעה, ת"א. ...

See project

משרד עורכי דין
אלון רייכלין

בניית משרדים עבור משרד עורכי דין אלון-רייכלין ב- V-Tower קומה 17, בשטח של 230 מ"ר. יישום תקרות פריקות מדגם ...

See project

אלון קורל,
משרד עורכי דין

בניית משרדים עבור משרד עורכי דין אלון קורל ושות' במגדל אמות אטריום בקומה 35, בשטח של 300 מ"ר ...

See project

ברון ושות’,
משרד עורכי דין

ברון ושות', שהינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המיסים, העתיק את משרדו ממגדלי עזריאלי לקומה ה- 45 במגדל מידטאון הסמוך. בהובלתה של האדריכלית תמר ממשרד אורבך הלוי, שהיתה אמונה על תכנון ותכנון ובניית המשרדים....

See project

תכנון ובניית משרדי עורכי דין

כאשר אתם עוברים למשרד חדש או לבניין משרדים חדש, אתם משקיעים זמן ומשאבים בתכנון תכנון ובניית משרד עורך דין או המשרדים כך שיעמדו במספר מטרות חשובות כשהתוצאה הבולטת היא שדרוג ושיפור תנאי העבודה.

כאשר מקום העבודה מעוצב בסגנון מודרני מדויק ומתאים למותג העסק ולערכיו וכאשר תכנון ובניית הפנים של המשרד הישן הופך טרנדי מודרני נעים ומזמין, התוצאות ממהרות להגיע ולהיות מורגשות.

הרווח הראשוני והמיידי הוא חיזוק הקשר עם קהל הלקוחות הוותיקים והמרוצים, שמחמיאים למקום, גם לקוחות חדשים מתרשמים תחילה מתכנון ובניית פנים ונהנים להישאר זמן רב יותר במקום מזמין ומעוצב.

בנוסף לכל אלה, עובדי החברה מרגישים את שיפור איכות תנאי העבודה, סביבת העבודה, והאווירה וההספק שלהם בהתאם.

שיפור איכות המשרד

היות ובעולם של היום מספר שעות העבודה היומיות עברו מזמן את שמונה השעות הסטנדרטיות שהיו נהוגות פעם והפכו משמונה לעשר לשתיים עשרה ובקיצור לארוכות יותר, גם השהייה במשרד הפכה חלק גדול ומשמעותי יותר בחיינו. עקב כך כדאי וחשוב לשים לב לעובדה המוכחת מחקרית, כי חשיבותו של העובד וצרכיו עומדת ביחס ישר לתפוקת העבודה שלו. גם סביבת העבודה ואפשרויות האירוח של לקוחות במשרד הופכים אותו למקום מחייה שמצריך אסתטיקה דיוק עדכניות ועמידות לאורך זמן.

על מנת לתכנן ולעצב משרד שיעמוד בכל המטרות בהצלחה מרבית נדרשת עבודה של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה כגון מתכננים מעולים, אדריכלים, מעצבים, ספקים וגם מובילים. נדרשת יכולת מקצועית ברמה גבוהה של תכנון ותכנון ובניית מודרני של המשרד וכמובן היכרות מעמיקה עם מגוון חומרי הגלם, ועם מערכות אלקטרומכניות, על מנת להשיג רמת תכנון ובניית פנים משרד עו”ד וגימור גבוה למשרד החדש.

שירות תכנון ובניית משרד עורכי דין?

אם אתם עוברים למשרדים חדשים או משפצים את המשרדים הישנים ורוצים לשדרג אותם בתכנון ובניית יוקרתי וגם אם את זקוקים לשירות תכנון ובניית משרד עורכי דין קטן, אין צורך לקום מהכיסא על מנת להשיג תכנון ובניית משרדים יוקרתי.

ניתן בקלות וביעילות לנווט באתרנו, ניר ורד הנדסה – חברת תכנון ובניית ואדריכלות המספקת שירותי תכנון תכנון ובניית בינוי וגימור למשרדים יוקרתיים.

אילו שירותים ניתן לקבל מחברת תכנון ובניית ותכנון?

חברה המספקת שירות של תכנון ובניית משרדים, תוכל לספק לכם את מגוון השירותים הנדרשים, בעבודה מקצועית ואיכותית, של אנשי צוות מעולים, בעלי וותק וניסיון המעורים בטרנדים של התכנון ובניית המודרני העכשווי.

בנוסף תוכלו לקבל את כל השירותים הנדרשים לקראת תכנון, ביצוע תכנון ובניית ומעבר למשרד החדש, החברה תוכל לספק את השירותים הבאים:

✅ניהול כל הפרויקט החל בתכנון ועד מסירת המפתח, שירותי בנייה הכוללים ליווי משלב התכנון ועד לגמר עבודות הבנייה, הבטון, בניית היסודות, הממד”ים והרצפות.
✅בניית קונסטרוקציות של פלדה מורכבת, שרותי מסגרות כללית ומסגרות אומן.
✅שרותי מיזוג אוויר כולל בניית מערכות מיזוג אוויר בגדלים משתנים המותאמים לחללים השונים.
✅שירותי גילוי אש כולל התקנת מערכות כיבוי וגילוי אש המבוצעות על ידי קבלנים מובילים בתחום.
✅שירותי חשמל הכוללים את ביצוע כל עבודות החשמל, חיווט ארונות חשמל ועבודות מתח נמוך ועוד.
✅שירותי אינסטלציה כוללים בניית מערכות אינסטלציה מורכבות, צנרת וגם מערכות אספקת מים ייחודיות.
✅שירותי עבודות גמר הכוללים עבודות ריצוף ושפכטל, עבודות צבע, יצירת מחיצות גבס ותקרות אקוסטיות ועבודות מעטפת ואלומיניום.
✅ביצוע אלמנטים מיוחדים כגון עבודות נגרות של אומן, עבודות המצריכות רכיבים ייחודיים, עבודות של מחיצות אקוסטיות לבידוד מלא מרעשים, וגם עבודות של מחיצות גבס ועוד.

מומלץ וכדאי להתעדכן באתר האינטרנט ולראות מגוון של עבודות קודמות על מנת לבחור בחברה המתאימה ביותר לכם לטעמכם ולדרישות העסק שלכם.

עשוי לעניין אותך גם: תכנון ובניית משרדים הייטק | שיפוץ משרדים | קבלן גמר

לפרטים נוספים צרו קשר >>