תכנון ובניית משרדי הייטק

Payoneer

בניית Call Center של חברת Payoneer הבינלאומית. החברה הינה חברת הייטק העוסקת בפתרונות תשלום (מתחרה ב- PayPal). כיאה לחברת הייטק, תכנון המשרדים נותן מראה צעיר וצבעוני, תוך שימוש במחיצות זכוכית...

See project

Alooma

ALOOMA הינה חברת סטארט אפ צעירה ודינמית בתחום ה- Big Data, הנמצאת בצמיחה מהירה החברה שכרה קומת משרדים שלמה (1,250 מ"ר) במגדל הארבעה הדרומי בתל אביב. ...

See project

Arpeely

משרדי חברת הסטארט-אפ ארפיליי (Arpeely) מכניסים רוח אמנותית בגיאומטריות המפסלת את קירות המשרדים, החל מגופי התאורה האלכסוניים ועד מחיצות העבודה העשויות ברזל שחור. השתקפות הנוף האורבני התל אביבי לצד אמנות הקיר המפוארת, יוצרים חלל עבודה כמעט מוזיאוני. הניגודיות ביישום תקרה חשופה שחורה אל מול רצפת פרקט חמה, גוף תאורה מרחף בצורת זיגזג...

See project

Zen Protocol

ביצוע עבודות גמר עבור חברת הסטארט-אפ Zen Protocol במגדל הארבעה, ת"א.הבחירה של האדריכלים בגוונים לא אופייניים לחברת סטארט-אפ - מדבר בעד עצמו; שילוב של שחור דרמטי ואלגנטי בכל אלמנט בעבודה החל מהריהוט ועד הביצוע של תקרה חשופה, בה גם המערכות נצבעו בשחור כדי לשמור על אחידות התכנון ובניית ועל קו...

See project

תכנון ובניית משרדי הייטק - החדשנות שבתכנון ובניית

דמיינו את המשרדים של גוגל או של פייסבוק. כולנו יכולים כבר לדמיין את מרחבי הפופים והספות, הכיסאות הנוחים עם שידות העמידה המתכווננות, מקפיא הגלידות החופשי וחדר הכושר למטה.

חברות טכנולוגיה נמצאות בתחרות מתמדת על כח אדם איכותי. יחד עם תנאי שכר מפנקים, בונוסים שמנים ורכבי חברה עם דלקן, חברות הטכנולוגיה מבקשות ממעצבי המשרדים שלהם לעצב משרדים שנועדו לשדר לעובדים שלהם דבר אחד בלבד: "תישארו".

למשוך עובדים באמצעות תכנון ובניית

חברות הייטק היו מודעות מאז ומעולם לכוחו המושך של מרחב עבודה נעים. אין מה לעשות, מי שמבקש מעובדיו לעבוד שעות נוספות באחת העבודות השוחקות ביותר בנמצא - כדאי שידאג עבורם למקום נח ומזמין לבלות בו כל כך הרבה שעות.

משרדי הייטק צריכים לדאוג לנוחות הפיזית והבריאות של העובדים שלהם הנאלצים לבלות שעות רבות בישיבה מול מחשב. מעצבי משרדי הייטק צריכים לקחת בחשבון את תנאי התאורה, סוג הכיסאות והשולחנות הטובים ביותר לעבודה ממושכת מול מחשב.

בנוסף, תכנון ובניית משרדי הייטק צריך לדאוג למרחבים נוחים ונעימים לעין גם מחוץ למרחב העבודה. משרדי הייטק רבים מתהדרים באזורים נוחים עם ספות ופופים לצורך הירגעות ומנוחה. התכנון ובניית הכללי הוא בדרך כלל מודרני, מעניין ומושך את העין.

להשקיע בתכנון ובניית = למצוא משקיעים לחברה

ישראל היא ה"סטארט אפ ניישן" וככזאת, מרבית חברות ההייטק פה אינן מבוססות כמו גוגל ופייסבוק, ומטרתם האמיתית היא למשוך משקיעים שיזרימו כספים לקופת החברה כדי שהם יוכלו לפתח בשקט את הווייז הבא ולעשות את האקזיט הגדול.

תכנון ובניית משרדי הייטק מונחה השקעה מיועד לחברות שכבר הצליחו להתבסס מספיק כדי להרשות לעצמם לצאת ממתחמי העבודה המשותפים או מרכזי היזמות המוזלים, אולם עוד לא עשו את "הפריצה הגדולה" שלהם.

בסטארטאפים כאלה, העובדים הם בד"כ בעלי מניות בחברה ואינם מצפים לתנאים המפנקים של ענקיות הטכנולוגיה. ולכן, בתכנון ובניית המשרדים שלהם ניתן לשים דגש על תכנון ובניית משרדי הייטק המיועד להרשים משקיעים עתידיים.

מקצוענים לתכנון ובניית משרדי הייטק

כמו שלא תתנו לאדם מהרחוב לכתוב עבורכם את קורות החיים שלכם, כך לא תתנו לחברה חסרת ניסיון לעצב עבורכם את המשרד שלכם. חשוב שתמצאו מקום עם ניסיון רב בתכנון ובניית משרדי בכלל ותכנון ובניית משרדי הייטק בפרט.

אתם מוזמנים לעבור על הגלריה שלנו ולראות את כל המשרדים שעיצבנו. המשרדים עוצבו במקצועיות רבה תוך עמידה קפדנית בזמנים. בתכנון ובניית שלנו, אנו משתמשים בחומרים איכותיים בלבד ובכח אדם מקצועי כדי להביא לתוצאה מושלמת.

חברת ניר ור, קבלן מפתח מתמחה גם בתכנון ובניית משרדי עורכי דין, מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ: 03-5295790

תכנון ובניית משרדי הייטק - טיפים

בעולם המודרני והחדשני בו אנו חיים היום, המכתיב קצב מהיר של חיים, של הופעת מוצרים חדשים על המדפים בעולם ההייטק המשגשג בארצות רבות, ניתן לראות חברות סטארט אפ וחברות הייטק חדשות מוקמות בקצב גובר והולך. תכנון ובניית משרדי הייטק הפך היום לטרנד חשוב ביותר בו שווה להשקיע זמן ומשאבים על מנת למצב ולמתג את החברה החדשה או המתפתחת. המשרדים הם הפנים של החברה, ולכן כל חברת הייטק המכבדת את עצמה ורוצה לפרוץ ,לזנק ולהגיע גבוה בעולם ההייטק צריכה לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים הכוללים גם תכנון ובניית יוקרתי ומודרני למשרדים שלה.

מהו תכנון ובניית משרד מודרני?

תחום ההייטק מקיף את העולם ומיליוני אנשים עוסקים בו. בכל זמן נתון נמצאים באוויר, עשרות אלפי עובדי תחום ההייטק העושים דרכם במטוסים במשימה כזו או אחרת עבור חברת ההייטק בה הם עובדים, זה יכול להיות רילוקיישן בתוך החברה בה הם עובדים אשר מתפרשת על מספר מדינות, וגם הקמת סניף חדש במדינה אחרת. אחד התנאים הראשונים להיות בולט בזירת ההייטק הוא מיקום החברה במקום טוב, תכנון ובניית משרדים מודרניים טרנדיים ויוקרתיים המשדרים את המסר והערכים של המותג והמוצר כראוי.

מהו תכנון ובניית משרדים הייטק?

תחום תכנון ובניית משרדי הייטק הינו תחום מאתגר ומרתק וכדאי למטרה זו להשיג את שירותם של אנשי מקצוע מנוסים ברמה גבוהה, אשר יכולים לתכנן ולעצב עבורכם משרד מעוצב בטרנדים המודרניים ביותר ,בשימוש בחמרים מעולים, עמידים וחזקים, וכן שילוב סגנון וצבעים מותאם לערכי החברה ולמוצר, שבאיכות וברמה גבוהה.

מהם סגנונות תכנון ובניית משרד הייטק?

לקראת תכנית תכנון ובניית משרדי הייטק נדרש מפרט מדוייק של החלל, או חלוקת החללים, של הצרכים התנאים והדרישות שיהוו אינפורמציה ראשונית חיונית לקראת תכנון ותכנון ובניית מתאים ביותר. ניתן לבחור מבין מגוון סגנונות התכנון ובניית ייחודיים בשוק למשרדי הייטק.

תכנון ובניית פנים משרד הייטק ייחודי לדוגמא מבין הסגנונות הטרנדיים העכשוויים הוא: שימוש במגוון חומרים תוך שילוב של עץ וברזל, הטמעת גופי תאורה בחיפויי עץ סביב חדרי המשרד, תכנון ובניית ובניית מטבח רחב וגדול המשמש גם כספריה וגם ריהוט בחלל העבודה והמזמין אליו באווירה נעימה. שימוש בשילובי צבעים נועזים כגון שחור דרמטי באלמנטים הרבים של חלל העבודה והריהוט, וגם ביצוע של תקרה חשופה עם מערכות הצבועות בשחור ושומרות על קו נקי.

עוד דוגמא לתכנון ובניית משרדים לחברת סטארט אפ צעירה בסגנון מודרני משלב תקרות אקוסטיות צפות, תקרות חשופות עם מערכות צבועות, תכנון ובניית רצפת מיקרוטופינג משולבת באריחי שטיח וגם אריחים מצוירים, כל  אלה מקנים למשרד מראה פתוח וצעיר. 

היכן ניתן לקבל שירות של תכנון ותכנון ובניית משרדי הייטק?

גם אם אתם וותיקים בשוק ההייטק, לא כדאי לדגור על השמרים, כדאי לתת את הדעת חברות מתחרות בשוק, לתכנון ובניית המשרדים שלהם ואולי לשקול כי זהו הזמן לרענן את תכנון ובניית המשרד שלכם, עם רהיטים חדשים, עם צבע חדש לקירות, עם תכנון ובניית חדשני וטרנדי ואולי גם חלוקת חלל מתאימה לטרנדים העכשוויים בשוק.

ניתן בקלות וביעילות להתרשם באתר החברה המספקת שירותי ביצוע תכנון ותכנון ובניית משרדי הייטק, ניתן לראות ולהתעדכן במגוון פרויקטים קיימים שבוצעו ולהתרשם ממבחר גדול של סגנונות התכנון ובניית המודרניים הבולטים היום בשוק. 

ניתן לקבל ייעוץ וליווי מאנשי מקצוע מעולים לכל אורך התהליך וגם לקבל המלצות מלקוחות קודמים. כל אלה יכולים לתרום לכם רבות, לעזור לכם לפתור התלבטויות ולתכנן ולעצב בהצלחה את המשרד או המשרדים שלכם כך שתשמחו כל בוקר להגיע לעבודה ואולי אפילו לא תמהרו ללכת הביתה.

עשוי לעניין אותך גם: תכנון ובניית משרד עורכי דין | תכנון ובניית משרדים יוקרתי | שיפוץ משרדים | קבלן גמר