אדריכלות פנים

בענף הנדל"ן הישראלי הנהנה מפריחה גוברת בעשורים האחרונים, מקרויות, ייחודיות וטרנד הם שם המשחק ובשל כך התחום של אדריכלות ותכנון ובניית פנים, נכנס גם הוא כשחקן מרכזי למשחק באופן משמעותי ביותר ואף מכריע בהשגת דירת החלומות שלכם.

מהי אדריכלות פנים?

אדריכל פנים הוא מעצב פנים, או אדריכל המתמחה גם בתכנון ובניית פנים, והוא עוסק בעיקר בשינויים ותכנונם של חללים פנימיים במבנים שונים.

אדריכלות פנים או בשמה האמיתי תכנון ובניית פנים, הוא מקצוע שהתפתח מתחום האדריכלות. תכנון אדריכלי ותכנון ובניית פנים, שימשו עד המאה העשרים כמקצוע אחד. חשוב לדעת כי תכנון ובניית הפנים לא עוסק בתכנון מבנים שלמים וגם לא בקונסטרוקציה ובהקשר אורבני, אלא רק בתכנונם של החללים הפנימיים של המבנה על פרטיהם.

תכנון ובניית הפנים מתייחס לצרכיו של האדם בחללים בנויים כגון בתי חולים, ספריות, בנקים ואף מספק מענה לצרכים הפיסיים והנפשיים של האדם בביתו. לדוגמא הגודל והמיקום של החדרים השונים בבית, התאורה המספקת צרכים שונים בכל חלל, ועד לתכנון ארונות המטבח ותכנון ובניית האמבטיה ועוד, הכל על מנת לסגנן ולעצב את החללים והסידור והתכנון ובניית של האביזרים והפרטים הנדרשים להם.

מי צריך אדריכל פנים?

כל מי שמתכנן את בית חלומותיו או דירתו החדשה, כל מי שמתכנן לבנות משרדים חדשים לעסק ובעצם כל מי שבונה או משפץ או מחדש מבנה או חלל קיים, כדאי לו לשקול את שכירת שירותיו של אדריכל פנים.

תכנון ובנייה של בית חדש, משופץ או מחודש, כרוך בהשקעה של זמן ובמשאבים עצומים, ובדרך כלל בשלב הזה לא מתפשרים, וגם משיגים את התוצאה המבוקשת.

אך המראה החיצוני של הבית הגמור וגם המראה הפנימי של הקירות החשופים לא יעשה את השינוי המיוחל עליו אתם חולמים. אם אתם חולמים אל אווירה מיוחדת המורגשת כבר בכניסה לבית או לחדר הקבל במשרד, אם אתם רוצים שמקום ישדר ייחודיות ואופי, מה שיעשה את השינוי יהיה תכנון ובניית הפנים, בחירת הצבע לקירות, הטקסטורה של הרצפה או הפרקט, בחירת סוג החלונות והוילונות, ותכנון ובניית הרהיטים השולחנות, הכיסאות ועד לכוסות הקפה במטבח, על פי אופייכם, טעמכם או אופיו של העסק שלכם.

איך ניתן להשיג אדריכל פנים?

באם אתם שוקלים לפנות לאדריכל פנים אשר יהפוך את הבית או המשרד החדש שלכם למקום שהוא חוויה טרנדית, בעלת אופי מובהק וייחודי, כדאי וחשוב לדעת כי ניתן היום בקלות וביעילות לאתר ולקבל את השירות הזה מחברה המתמחה בניהול פרויקטים בבניה ומתן שירותי אדריכלות ותכנון ובניית פנים. היום ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאתר האינטרנט של חברה המספקת שירותי אדריכלות פנים, להתעדכן ולהתרשם ממגוון עבודות קודמות שמפורסמות באתר, ניתן להשיג חוות דעת והמלצות ואף להתקשר לקבלת הצעת מחיר.

מהו השירות של חברת שירותי אדריכלות פנים?

חברה כזו מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום האדריכלות ותכנון ובניית הפנים כגון: שיפוץ משרדים וגם תכנון ובניית משרדי הייטק או תכנון ובניית משרדים יוקרתי ועוד.

חברה זו תוכל לספק לכם מעטפת של ניהול כל עבודות הבנייה שאתם נזקקים להם ובין היתר תוכל לספק לכם שירותים נוספים כגון: התקנת מערכות לגילוי וכיבוי אש במבנה, ביצוע עבודות חשמל כולל חיווט וארונות חשמל, עבודות מתח נמוך ועוד. בנייה של מערכות אינסטלציה מורכבת, מערכות אספקת מים מיוחדות וצנרת. עבודות נגרות, נגרות אומן, מחיצות אקוסטיות מחיצות גבס ועוד. וגם עבודות של מעטפת אלומיניום, שפכטל, ריצוף, צבע, ותקרות אקוסטיות. ובנוסף, בנייה של מערכות מיזוג אוויר, בגדלים שונים ומותאמים לחללי הבית. וכן בניית קונסטרוקציות של פלדה מורכבות, ומסגרות אומן ומסגרות כלליות.

עשוי לעניין אותך גם: קבלן מפתח